Litex For Riders - slogan
 

LITEX For Riders AMBASSADORS

Tereza Hábová

Jedna z předních českých drezurních jezdců, již několikátým rokem tváří LITEX For Riders.

Tereza začala jezdit ve svých 9 letech a drezuře se aktivně věnuje již 15 let. Začátky své drezurní kariéry strávila v sedle klisny Libry, která ji dovedla k několika medailím na MČR a dalším úspěchům mezi juniory a mladými jezdci.

Na své výsledky navázala Tereza i po přestupu do seniorské kategorie, pravidelně se účastní Mistrovství ČR, mezinárodních závodů, a také soutěží pro mladé koně, za zmínku stojí také její účast na Mistrovství světa mladých koní.

Svých největších úspěchů dosáhla především se svým Jamesem Bondem, a také Djazzem F, který byl v majetku Karoliny Žižkové, a který krátce po jeho prodeji do zahraničí získal bronzovou medaili na Světových jezdeckých hrách v Tryonu. S těmito koňmi se Tereza stala dvakrát mistryní republiky, dvakrát vicemistryní, třikrát v řadě ovládla Český drezurní pohár, a dokonce čtyřikrát za sebou se stala Jezdcem roku v drezuře.

V letošní sezóně uvidíme Terezu v sedle nejen své jedničky Jamese Bonda, se kterým má v plánu starty v soutěžích stupně GP na mezinárodní úrovni, ale také v sedle několika dalších svěřenců v soutěžích malé rundy a nižších. Po menší odmlce by se měla objevit s novými želízky v ohni také v soutěžích pro mladé koně.

A čeho si na LFR cení nejvíce? "Na oblečení a doplňky LFR nedám dopustit, a to nejen z hlediska kvality a funkčnosti použitých materiálů, ale také pohodlí a dlouhé životnosti - oblečení u koní přeci jen dostává pořádně zabrat!"

Kateřina Kučerová

Úspěšná česká parkurová jezdkyně je novou tváří LITEX For Riders (www.litexforriders.cz), kterou uvidíte nejen na české scéně, ale i na zahraničních závodech...

Kateřina závodí od 13 let. Od 14 let začala jezdit na velkých koních, kde její začínající kariéru v dětské kategorii nejvíce ovlivnil hřebec Timpex Ábránd, se kterým se zúčastnila ME ve Španělsku a získala Mistrovský juniorský titul v roce 2014.

Vítězství na Mistrovství České republiky se ji podařilo zopakovat v roce 2018 s Anabel van’t Kathof, s klisnou, s kterou již v 16 letech šla své první T nebo později i soutěž Longines Ranking. O rok později spolu po napínavém rozeskakování v Martinicích dosáhly na bronz.

Mezi nejúspěšnější parkury doposud považuje například 3. místo v Grand Prix Zduchovice 2019, 2. místo v Poháru Národů ze Zduchovic 2020 dvě vítězství z parkuru pro mladé jezdce při CSI v Salzburgu a cení si každého čistého a dobrého parkuru v rámci Velkých Cen a mezinárodních závodů.

Aktuálně Kateřina závodí v sedle tří koní a to Anabel van’t Kathof ( 2006), King Kong (2010) a E-Vincent HDH (2009). Hlavní cíl bylo pro turo jezdkyni ME v Portugalsku, ale z důvodů světové pandemie bylo zrušeno, a proto se nyní účastní závodů na domácí půdě. Nejbližším plánem je start na CSIO Praha a MČR.

"S LITEX FOR RIDERS spolupracuji druhým rokem a se všemi produkty jsem moc spokojená. Ocením je nejvíce v horkých letních dnech, protože materiály jsou lehoučké a velmi příjemné. To platí nejen o košilích, ale i sakách. Tuto značku mohu upřímně doporučit všem svým kolegům", říká Kateřina.

Johana Vášáryová

Jedna aktuálně z nejúspěšnějších reprezentantů v drezuře se přidala k našemu týmu LITEX FOR RIDERS.

Johana jezdí závodně od 9 let, kdy se poprvé představila na MČR PONY v drezuře, kde se umístila na 2. místě společně s tehdy mladičkou GOLDENBAY HAPPY MORNING v kategorii 8-10 let. Další rok s tím samým poníkem ovládla MČR PONY v drezuře v kategorii 11-13 let pony do 135 cm.

Za nejlepší sezonu považuje 2021. Kde se představovala hlavně na mezinárodních kolbištích jak v dětských, tak juniorských kategoriích. V dětských kategoriích se představuje s plemenným hřebcem jménem Firestone.

V juniorských kategoriích se představila jak s westfálskou kobylou jménem Filipa, tak s oldenburským valachem jménem Silky Moves.

Mezi její největší úspěchy patří 6. místo ve finále na ME 2021 v dětské kategorii, 3. místo na FUTURE CHAMPIONS v Hagenu v dětské kategorii, 10. místo na FUTURE CHAMPIONS v Hagenu v juniorské kategorii. Stala se také tento rok dvojnásobnou mistrní v drezuře, jak v týmech, tak v individuální soutěži. Ve světovém žebříčku se řadí na 2. místo v dětské kategorii.

Do oblečení LFR jsem se jednoduše zamilovala. Pro mě, jako vrcholového sportovce je velmi důležitá kvalita a funkčnost materiálu. Ale také pro mě jako pro mladou holku je velmi důležitý design a pohodlnost oblečení. Toto vše jsem nalezla ve značce LFR.

! Fotografie jsou ve vlastnictví ambasadorů LITEX For Rider, kteří nám dali souhlas ke zveřejnění !

Staň se ambasadorem značky LITEX For Riders

Chceš se s námi spojit a zároveň se přidat mezi naše #lframbassadors? Buď naším propagátorem! Nebo s námi chceš spolupracovat jinak?

Pak jsi na správném místě!

Máš-li alespoň 5000 fanoušků na sociálních sítích, jsi připraven/a s námi spolupracovat! Milujeme spolupráci s módními bloggery, milovníky jezdectví, jezdce a celkově svět kolem koní...

Vyprávěj nám svůj příběh, chceme ho slyšet!

Připoj se k týmu LITEX For Riders

Připojit se k týmu LITEX For Riders můžeš vyplněním a odesláním tohoto formuláře:

userdetail
butt

Odesláním formuláře stvrzuji svůj souhlas s využitím osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a s ohledem na nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně osobních údajů.